تعمیرات موبایل کلید پاور

ساخت وبلاگ

گام اول: گوشی خود را از استندبای خارج کنید!

راه‌های زیادی وجود دارد تا اسمارت فون اندرویدی خود را بدون استفاده از دکمه پاور از حالت استند بای خارج کنید! تعمیرات موبایل

راه اول: یکی از ساده‌ترین راه‌ها مواقعی است که کسی با شما تماس می‌گیرد! در این مواقع گوشی شما روشن‌شده و می‌توانید به راحتی کنترل آن را به دست بگیرید!

راه دوم: گوشی خود را توسط شارژر به برق متصل کنید! گوشی شما روشن‌شده و می‌توانید با آن کار کنید!

راه سوم: اگر گوشی شما دکمه فیزیکی دوربین دارد، با نگه داشتن آن می‌توانید گوشی را روشن کرده و با آن کار کنید! این دکمه نرم‌افزار دوربین را فعال می‌کند که به راحتی می‌توانید آن را ببندید و با تلفن خودکار کنید!

نکته: اگر دکمه پاور گوشی شما گیرکرده است، نگران نباشید، به آرامی گوشی خود را تکان دهید و یا ضربه آرامی بر روی آن بزنید، به احتمال زیاد درست خواهد شد!

نکته دوم: از خاموش شدن گوشی خود به هر دلیلی جلوگیری کنید! چون بدون دکمه پاور دیگر نمی‌توانید آن را روشن کنید!

خب گوشی شما روشن شد، در گام دوم با نصب نرم افزارهایی مشکل این دکمه را حل می‌کنیم تعمیرات موبایل

گام دوم: نصب نرم‌افزار

1- تبدیل دکمه افزایش و کاهش صدا به پاور

این نرم‌افزار همان‌طور که از نامش پیداست، دکمه ولوم اسمارت فون شمارا به پاور تبدیل می‌کند! این نرم افزار نیازی به روت شدن گوشی شما ندارد و به راحتی بر روی اکثر اسمارت فون های اندرویدی کار می‌کند!

بعد از نصب این نرم افزار، شما به راحتی با فشردن دکمه‌های صدا، می‌توانید گوشی خود را از حالت استندبای خارج کنید و با لمس گزینه Screen off که بر روی نوتیفیکشن بار شما اضافه شده است می‌توانید گوشی خود را خاموش‌کنید. تعمیرات موبایل

البته نگران نباشید، وقتی گوشی شما روشن است، دکمه‌های مربوط به ولوم درست کار کرده و هیچ مشکلی نخواهند داشت.

2- نرم افزار Gravity unlock

نرم افزار دیگری که در هنگام خراب شدن دکمه پاور به شما کمک می‌کند! این نرم‌افزار از سنسورهای هوشمند گوشی شما برای انجام این کار کمک می‌گیرد! با فعال شدن این نرم افزار، هرگاه شما تلفن همراهتان را به دست بگیرید، اتوماتیک روشن می‌شود! هرگاه گوشی را بر روی سطح صافی بگذارید و یا آن را درون جیب خود بازگردانید، به طور خودکار خاموش خواهد شد.

گام سوم: حل دائمی این مشکل تعمیرات موبایل

راه‌های گفته شده همگی، موقتی هستند و هیچ کدام به طور دائمی توصیه نمی‌شوند.

این نرم افزارها به مرور بر باتری و سنسورهای گوشی شما تاثیر مخرب می‌گذارند! پس حتما در اولین فرصت به دنبال یک مرکز تعمیرات و خدمات معتبر گشته و اسمارت فون خود را به برای تعمیر به دست آنان بسپارید!

تعمیرات موبایل...
ما را در سایت تعمیرات موبایل دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : امین بازدید : 250 تاريخ : شنبه 13 شهريور 1395 ساعت: 14:15