تعمیر میکروفن موبایل

ساخت وبلاگ

تعمیرات موبایل میکروفن  یک واژه ی فرانسوی است  که در فارسی  صدابَر نامیده می شود دستگاهی است که صوت را به الکتریسیته تبدیل می کند و یا حسگری است که صوت را به سیگنال‌های الکتریکی تبدیل می‌کند. امروزه  در لوازمی چون موبایل ، تبلت ، لب تاپ  از میکروفن های داخلی استفاده می شود . ممکن است به دلایل مختلف از قبیل ؛ ضربه خوردن ، ورود گرد و غبار ، آب و یا سایر مواد خارجی  به داخل موبایل  میکروفن به درستی کار نکند . اگر در هنگام کار با میکروفن موبایل خود با مشکل مواجه هستید  . تعمیرات موبایل چند عامل را بررسی کنید :

میکروفن را بررسی کنید که مانعی در سطح آن وجود نداشته باشد .

ممکن است مشکل از نصب درایور باشد که  با موبایل شماسازگار نیست .

کلید های تنظیم صدا را بررسی کنید ممکن است تنظیمات صدا در موبایل  شما مشکل داشته باشد.

اگر بابررسی تمام موارد فوق مشکل رفع نشد ، با یک مرکز معتبر جهت تعمیر موبایل تماس بگیرید . مرکز سخت افزار ایران با بهره گیری از تیمی مجرب از متخصصین تعمیر موبایل ، میکروفن موبایل را عیب یابی و نسبت به تعمیرو یا تعویض آن اقدام خواهد کرد .

اگر در هنگام برقراری تماس با موبایل ، مخاطب صدای شمارا به درستی  نمی شنود . میکروفن موبایل شما مشکل پیدا کرده است و به درستی کار نمی کند . تعمیرات موبایل در این صورت ، مشکلات مختلفی در شنیدن صدا به وجود خواهد آمد مثلا ؛ صدا خیلی ضعیف است ، صدا همراه با نویز است  و یا اصلا شنیده نمی شود .

دلایل مختلفی سبب بروز این مشکل در تلفن های همراه می شوند که مهم ترین آن ها عبارتند از :

ورود گرد و غبار و اجسام خارجی به داخل میکروفن

ورود مایعات  به داخل موبایل

به هم خوردن تنظیمات صدا

جهت  تعمیرات موبایل  میکروفن موبایل  ، به تعمیرگاه های مجاز مراجعه کنید . مرکزسخت افزار ایران ، مجهز به بخش تعمیر موبایل ، با به کار گیری بهترین متخصصین تعمیر موبایل ، توانایی تعمیر انواع برندهای موبایل را دارد . متخصصین مرکز پس از بررسی و عیب یابی گوشی  شما ، در اسرع وقت مشکل را حل خواهند کرد . در صورتی که میکروفن قابل تعمیر نباشد آن را با نمونه ی اورجینال تعویض خواهند کرد .

تعمیرات موبایل...
ما را در سایت تعمیرات موبایل دنبال می کنید

برچسب : تعمیر میکروفن موبایل,تعمیر میکروفون موبایل, نویسنده : امین بازدید : 246 تاريخ : يکشنبه 7 شهريور 1395 ساعت: 13:39